Sussex Squash and Racketball Association
Online League Management System 2013/2014
League Rules

 

Help Support Junior Squash in Sussex
 
Fixtures for All Sections [Full System Fixtures List] [Full System Fixtures List (All Sections)] [Player Analysis] [Main]
 
Day Date Time Division Venue Home Team AwayTeam
Sunday 01-Sep-2013 17:00 PREMIER DIVISION Middleton I Copthorne Squash Club I Won
18
6
Sunday 01-Sep-2013 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Arun L.C. I Won
18
5
Sunday 01-Sep-2013 18:00 DIVISION TWO EAST Corals IV Corals V Lost
7
15
Sunday 01-Sep-2013 17:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Storrington III Won
17
4
U
Sunday 01-Sep-2013 17:45 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Bluecoat Sports Horsham III Lost
9
16
Tuesday 03-Sep-2013 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC II East Grinstead II Won
18
4
Tuesday 03-Sep-2013 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V The West Worthing Club IV Lost
2
20
Tuesday 03-Sep-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC II Bognor III Won
17
3
Tuesday 03-Sep-2013 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Crawley Squash Club I Won
18
8
Wednesday 04-Sep-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Bluecoat Sports Horsham III Won
20
4
Wednesday 04-Sep-2013 19:20 Ladies Division II Horsham Ladies I Corals Ladies II Lost
4
9
Thursday 05-Sep-2013 19:30 Ladies Division I West Worthing Ladies I Chichester R and FC Ladies I Won
12
2
Thursday 05-Sep-2013 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Corals VI Lost
10
14
Thursday 05-Sep-2013 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Corals II Won
18
5
Thursday 05-Sep-2013 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Dunnings S and RC I Won
18
6
Thursday 05-Sep-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Crawley Squash Club II Won
19
5
A
Friday 06-Sep-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Copthorne Squash Club V Won
20
3
Friday 06-Sep-2013 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Brighton I Won
20
3
Friday 06-Sep-2013 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Crowborough I Lost
6
17
U
Friday 06-Sep-2013 19:20 DIVISION FIVE EAST Corals VIII Bluecoat Sports Horsham IV Won
20
2
U
Friday 06-Sep-2013 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II Bognor I Won
20
-10
T*
Friday 06-Sep-2013 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor II Arun L.C. I Won
18
7
Sunday 08-Sep-2013 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Cooden II Won
19
6
U
Monday 09-Sep-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Arun L.C. II Lost
4
19
U
Monday 09-Sep-2013 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Middleton IV Lost
8
19
Monday 09-Sep-2013 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Corals IV Lost
8
14
Tuesday 10-Sep-2013 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC III Crowborough II Won
16
6
Tuesday 10-Sep-2013 19:30 DIVISION ONE Chichester R and FC I Midhurst I Lost
8
15
H*
Tuesday 10-Sep-2013 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Copthorne Ladies I Won
10
4
Tuesday 10-Sep-2013 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington II Middleton III Lost
0
0
W*
Wednesday 11-Sep-2013 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Bognor III Won
18
5
Thursday 12-Sep-2013 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III The West Worthing Club II Lost
7
19
Thursday 12-Sep-2013 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Copthorne Squash Club III Lost
0
0
W*
Thursday 12-Sep-2013 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II East Grinstead III Lost
8
18
Thursday 12-Sep-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington III Littlehampton I Lost
0
20
U*
Thursday 12-Sep-2013 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club I Storrington I Lost
7
17
Friday 13-Sep-2013 19:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club VI Bluecoat Sports Horsham IV Won
17
3
Friday 13-Sep-2013 19:30 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Bognor II Won
20
0
Friday 13-Sep-2013 19:20 DIVISION ONE Corals III Chichester R and FC I Won
20
-10
T*
Friday 13-Sep-2013 19:20 DIVISION TWO EAST Horsham II Brighton II Lost
6
17
Friday 13-Sep-2013 19:40 DIVISION ONE Midhurst I East Grinstead I Lost
5
17
Saturday 14-Sep-2013 16:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club V Dunnings S and RC III Won
17
8
Saturday 14-Sep-2013 14:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies I Dunnings S and RC Ladies II Lost
1
12
Sunday 15-Sep-2013 16:00 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC IV Dolphin V Lost
8
15
Sunday 15-Sep-2013 17:00 PREMIER DIVISION Middleton I The West Worthing Club I Won
16
8
Sunday 15-Sep-2013 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Copthorne Squash Club II Won
19
4
Monday 16-Sep-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Chichester R and FC II Lost
3
19
Monday 16-Sep-2013 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Cooden I Won
20
3
Monday 16-Sep-2013 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Lewes I Lost
11
15
Wednesday 18-Sep-2013 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II David Lloyd II Lost
9
14
Wednesday 18-Sep-2013 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club II Dolphin IV Lost
7
19
Thursday 19-Sep-2013 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Copthorne Squash Club I Won
18
7
Thursday 19-Sep-2013 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington II The West Worthing Club V Lost
0
0
W*
Friday 20-Sep-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Dunnings S and RC III Won
14
11
Friday 20-Sep-2013 19:00 Ladies Division II Copthorne Ladies I Horsham Ladies I Won
12
1
Friday 20-Sep-2013 19:40 DIVISION ONE Weald I David Lloyd I Won
20
-10
T*
Friday 20-Sep-2013 19:20 DIVISION FIVE EAST Weald IV Lewes II Lost
6
17
Friday 20-Sep-2013 19:20 DIVISION FIVE EAST Corals VIII Crawley Squash Club III Won
18
4
U
Friday 20-Sep-2013 19:30 Ladies Division II Corals Ladies II East Grinstead Ladies I Won
9
3
Friday 20-Sep-2013 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Arun L.C. II Lost
8
15
Friday 20-Sep-2013 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II Middleton II Lost
6
14
Friday 20-Sep-2013 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Bluecoat Sports Horsham I Won
17
5
Saturday 21-Sep-2013 16:00 DIVISION TWO EAST Copthorne Squash Club II Brighton II Won
17
8
Saturday 21-Sep-2013 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Burgess Hill I Lost
8
15
M
Sunday 22-Sep-2013 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Cooden I Won
17
7
Monday 23-Sep-2013 19:15 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club II Storrington I Won
20
1
Monday 23-Sep-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Littlehampton I Lost
4
19
Monday 23-Sep-2013 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Brighton I Won
20
3
Tuesday 24-Sep-2013 00:00 Ladies Division I Chichester R and FC Ladies I Corals Ladies I Lost
0
12
Tuesday 24-Sep-2013 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington II The West Worthing Club IV Lost
0
0
W*
Wednesday 25-Sep-2013 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Bluecoat Sports Horsham II Won
17
10
Wednesday 25-Sep-2013 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Brighton Rackets I Won
17
6
Wednesday 25-Sep-2013 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Bluecoat Sports Horsham IV Won
18
6
U
Thursday 26-Sep-2013 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II Bluecoat Sports Horsham I Won
20
1
Thursday 26-Sep-2013 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Dunnings S and RC II Lost
7
19
Thursday 26-Sep-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Crowborough II Won
17
7
Thursday 26-Sep-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington III Midhurst III Won
15
9
Friday 27-Sep-2013 19:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club VI Dunnings S and RC IV Won
20
1
Friday 27-Sep-2013 19:30 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Arun L.C. I Won
20
3
Friday 27-Sep-2013 19:20 PREMIER DIVISION Brighton I Corals I Lost
4
20
Friday 27-Sep-2013 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Dolphin V Won
20
0
M
Friday 27-Sep-2013 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I East Grinstead I Won
17
3
Friday 27-Sep-2013 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Middleton I Won
17
8
Friday 27-Sep-2013 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Chichester R and FC II Won
20
3
A
Friday 27-Sep-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Horsham III Lost
9
15
Saturday 28-Sep-2013 16:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III Cooden II Lost
0
0
W*
Saturday 28-Sep-2013 18:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Crawley Squash Club II Won
16
6
Saturday 28-Sep-2013 14:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies I Copthorne Ladies I Lost
3
9
Sunday 29-Sep-2013 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Midhurst I Won
14
8
Sunday 29-Sep-2013 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Crowborough I Lost
4
19
Monday 30-Sep-2013 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I The West Worthing Club I Lost
4
20
Tuesday 01-Oct-2013 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC III Dolphin IV Lost
9
18
Tuesday 01-Oct-2013 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Bognor II Won
17
7
Tuesday 01-Oct-2013 19:15 DIVISION ONE Cooden I Chichester R and FC I Won
17
8
Tuesday 01-Oct-2013 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I The West Worthing Club III Lost
4
20
Tuesday 01-Oct-2013 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club I Middleton II Lost
5
18
Wednesday 02-Oct-2013 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Horsham II Won
20
1
M
Thursday 03-Oct-2013 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Dolphin I Won
20
2
Thursday 03-Oct-2013 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Crawley Squash Club III Won
20
6
Thursday 03-Oct-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington III Middleton IV Lost
5
20
Friday 04-Oct-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club V Crowborough II Lost
8
16
Friday 04-Oct-2013 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II Bognor I Won
17
9
Friday 04-Oct-2013 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Copthorne Squash Club I Won
19
7
Friday 04-Oct-2013 19:20 PREMIER DIVISION Brighton I University Squash I Lost
7
17
Friday 04-Oct-2013 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Corals VIII Lost
9
16
U
Friday 04-Oct-2013 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Dunnings S and RC II Lost
5
19
Friday 04-Oct-2013 19:20 DIVISION ONE Corals III East Grinstead I Lost
8
14
Friday 04-Oct-2013 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Dolphin III Lost
2
20
Friday 04-Oct-2013 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Bluecoat Sports Horsham IV Won
20
2
Friday 04-Oct-2013 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Arun L.C. II Lost
5
19
Friday 04-Oct-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III The West Worthing Club VI Lost
5
18
Saturday 05-Oct-2013 14:00 Juniors Division 5 Crawley Copthorne Squash Club Juniors 3 Crawley Juniors 2 Won
12
0
Saturday 05-Oct-2013 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 05-Oct-2013 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Weald III Lost
6
20
Saturday 05-Oct-2013 14:00 Juniors Division 2 Corals Juniors 2 University Squash Juniors 1 Won
11
3
Saturday 05-Oct-2013 14:00 Juniors Division 5 Crawley Chichester R and FC Juniors 3 Copthorne Squash Club Juniors 3 Lost
4
10
Saturday 05-Oct-2013 14:30 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Lost
4
9
Saturday 05-Oct-2013 14:00 Juniors Division 5 Crawley Crawley Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 3 Lost
1
12
Sunday 06-Oct-2013 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Weald I Lost
9
15
Sunday 06-Oct-2013 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Brighton II Won
20
8
Sunday 06-Oct-2013 17:20 DIVISION TWO EAST Horsham II Brighton Rackets I Lost
7
19
Monday 07-Oct-2013 19:15 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club II Bluecoat Sports Horsham I Won
19
4
Tuesday 08-Oct-2013 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies II Horsham Ladies I Lost
4
9
Tuesday 08-Oct-2013 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Cooden II Won
16
8
Tuesday 08-Oct-2013 19:30 DIVISION TWO WEST Storrington I Midhurst II Won
18
3
Wednesday 09-Oct-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Chichester R and FC II Won
17
7
M
Wednesday 09-Oct-2013 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club II Dunnings S and RC III Lost
4
19
Thursday 10-Oct-2013 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Copthorne Squash Club V Won
19
6
Thursday 10-Oct-2013 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Brighton I Won
19
8
Thursday 10-Oct-2013 19:50 PREMIER DIVISION University Squash I Horsham I Lost
2
20
Thursday 10-Oct-2013 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Storrington II Lost
0
0
W*
Thursday 10-Oct-2013 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III The West Worthing Club VI Won
18
8
Friday 11-Oct-2013 19:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club VI Lewes II Won
17
6
Friday 11-Oct-2013 19:40 DIVISION ONE Weald I Cooden I Won
20
2
Friday 11-Oct-2013 19:30 Ladies Division I Corals Ladies I West Worthing Ladies I Won
12
2
Friday 11-Oct-2013 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Dolphin V Won
20
8
Friday 11-Oct-2013 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Bognor III Lost
9
16
U
Friday 11-Oct-2013 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Storrington I Won
16
8
Saturday 12-Oct-2013 14:00 Juniors Division 6 Copthorne Copthorne Squash Club Juniors 4 Chichester R and FC Juniors 4 Won
12
1
Saturday 12-Oct-2013 14:00 Juniors Division 6 Copthorne Copthorne Squash Club Juniors 4 Crawley Juniors 3 Won
12
0
Saturday 12-Oct-2013 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 2 Lost
5
9
Saturday 12-Oct-2013 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Copthorne Squash Club IV Won
17
10
Saturday 12-Oct-2013 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 Won
9
5
Saturday 12-Oct-2013 14:00 Juniors Division 4 Corals Juniors 3 Dunnings S And RC Juniors 3 Lost
2
12
Saturday 12-Oct-2013 14:00 Juniors Division 6 Copthorne Crawley Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 4 Lost
0
12
Sunday 13-Oct-2013 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Dolphin II Lost
9
19
Sunday 13-Oct-2013 18:00 DIVISION TWO EAST Corals IV Weald II Won
18
6
Monday 14-Oct-2013 19:20 DIVISION THREE EAST Crowborough I Dolphin III Won
17
5
Tuesday 15-Oct-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Horsham III Won
14
10
Tuesday 15-Oct-2013 19:15 DIVISION ONE Cooden I David Lloyd I Lost
7
18
Tuesday 15-Oct-2013 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Crawley Squash Club Ladies I Won
12
-6
T*
Tuesday 15-Oct-2013 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II The West Worthing Club V Lost
7
16
Tuesday 15-Oct-2013 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Copthorne Squash Club VI Won
14
9
Wednesday 16-Oct-2013 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Bluecoat Sports Horsham IV Won
20
5
Thursday 17-Oct-2013 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Horsham I Lost
10
14
M
Thursday 17-Oct-2013 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Crawley Squash Club I Won
20
4
Thursday 17-Oct-2013 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Chichester R and FC I Won
18
7
Friday 18-Oct-2013 19:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III David Lloyd II Lost
0
0
W*
Friday 18-Oct-2013 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I Dolphin I Won
19
7
M
Friday 18-Oct-2013 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I University Squash I Won
17
5
Friday 18-Oct-2013 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Lewes I Won
16
8
Friday 18-Oct-2013 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Dunnings S and RC IV Lost
3
17
Friday 18-Oct-2013 19:40 DIVISION ONE Midhurst I Corals III Lost
4
20
Friday 18-Oct-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Storrington III Lost
7
17
Friday 18-Oct-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Bluecoat Sports Horsham III Lost
9
14
M
Saturday 19-Oct-2013 16:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club V Weald III Lost
10
19
Saturday 19-Oct-2013 14:00 Juniors Division 1 West Worthing Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
12
0
Saturday 19-Oct-2013 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Dolphin IV Won
16
7
Saturday 19-Oct-2013 14:00 Juniors Division 2 Corals Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 1 Won
9
4
Saturday 19-Oct-2013 14:00 Juniors Division 2 University Squash Juniors 1 Copthorne Squash Club Juniors 2 Won
10
4
Saturday 19-Oct-2013 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 2 West Worthing Juniors 3 Won
9
7
Sunday 20-Oct-2013 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Horsham II Won
20
3
Monday 21-Oct-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Horsham III Won
20
0
Monday 21-Oct-2013 19:30 DIVISION ONE Dolphin II David Lloyd I Lost
7
18
Monday 21-Oct-2013 19:20 DIVISION THREE EAST Crowborough I East Grinstead II Won
20
6
Monday 21-Oct-2013 19:40 DIVISION ONE Midhurst I Weald I Won
19
7
Tuesday 22-Oct-2013 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC II Corals VI Won
20
2
Tuesday 22-Oct-2013 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Corals VIII Lost
4
17
Tuesday 22-Oct-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC II Midhurst III Won
20
3
Wednesday 23-Oct-2013 19:20 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham IV Crawley Squash Club III Lost
4
20
Thursday 24-Oct-2013 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Dolphin I Lost
6
14
M
Thursday 24-Oct-2013 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Crawley Squash Club II Won
18
5
Thursday 24-Oct-2013 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Middleton III Lost
6
16
Thursday 24-Oct-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Dolphin IV Won
18
9
Friday 25-Oct-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club V Corals VII Won
15
7
M
Friday 25-Oct-2013 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies II Copthorne Ladies I Won
10
6
Friday 25-Oct-2013 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I Corals II Won
17
5
Friday 25-Oct-2013 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Weald II Lost
10
16
Friday 25-Oct-2013 19:20 DIVISION TWO EAST Horsham II Corals IV Lost
9
19
Friday 25-Oct-2013 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II The West Worthing Club II Lost
2
20
Friday 25-Oct-2013 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor II Bluecoat Sports Horsham II Lost
7
16
M
Friday 25-Oct-2013 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Storrington II Lost
0
0
W*
Saturday 26-Oct-2013 16:00 DIVISION TWO EAST Copthorne Squash Club II Brighton Rackets I Won
20
8
Saturday 26-Oct-2013 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 Lost
4
9
Saturday 26-Oct-2013 14:00 Juniors Division 4 Dunnings S And RC Juniors 3 Lewes Juniors 2 Won
10
5
Saturday 26-Oct-2013 14:00 Juniors Division 1 West Worthing Juniors 1 Corals Juniors 1 Lost
0
12
H
Saturday 26-Oct-2013 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 2 Crowborough Juniors 1 Won
12
0
Sunday 27-Oct-2013 16:00 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC IV Corals VIII Lost
5
20
Sunday 27-Oct-2013 17:45 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Arun L.C. II Lost
3
17
Tuesday 29-Oct-2013 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC III Burgess Hill I Won
20
5
Tuesday 29-Oct-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC II Storrington III Won
19
4
Tuesday 29-Oct-2013 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Corals V Lost
8
17
Tuesday 29-Oct-2013 19:30 DIVISION TWO WEST Storrington I Middleton II Lost
5
18
Tuesday 29-Oct-2013 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Weald IV Won
16
7
Wednesday 30-Oct-2013 19:20 Ladies Division II Horsham Ladies I Crawley Squash Club Ladies I Won
9
3
Friday 01-Nov-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Weald III Won
20
1
A*
Friday 01-Nov-2013 19:20 DIVISION ONE Corals III Dunnings S and RC I Won
18
3
Friday 01-Nov-2013 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Crowborough I Lost
11
16
Friday 01-Nov-2013 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Copthorne Squash Club VI Lost
5
18
Friday 01-Nov-2013 19:40 DIVISION ONE Midhurst I Dolphin II Won
16
10
Friday 01-Nov-2013 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I The West Worthing Club II Lost
6
19
Friday 01-Nov-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Middleton IV Won
17
8
Friday 01-Nov-2013 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II The West Worthing Club IV Won
14
10
Saturday 02-Nov-2013 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals VIII Lewes II Won
14
8
Sunday 03-Nov-2013 18:00 DIVISION TWO EAST Corals IV Copthorne Squash Club II Won
18
8
Sunday 03-Nov-2013 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI David Lloyd II Won
20
3
Monday 04-Nov-2013 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Corals II Won
20
0
A*
Tuesday 05-Nov-2013 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Lancing I Won
15
8
U
Wednesday 06-Nov-2013 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton III The West Worthing Club V Lost
0
20
H*
Wednesday 06-Nov-2013 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Crawley Squash Club II Won
20
0
Thursday 07-Nov-2013 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Storrington I Won
18
8
Thursday 07-Nov-2013 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Copthorne Squash Club IV Lost
10
16
Thursday 07-Nov-2013 19:20 PREMIER DIVISION Corals I The West Worthing Club I Won
17
4
Thursday 07-Nov-2013 19:50 PREMIER DIVISION University Squash I Dolphin I Lost
11
15
Thursday 07-Nov-2013 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Weald I Won
17
9
Friday 08-Nov-2013 19:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III Crowborough I Lost
0
0
W*
Friday 08-Nov-2013 19:00 Ladies Division II Copthorne Ladies I Corals Ladies II Lost
3
9
Friday 08-Nov-2013 19:20 PREMIER DIVISION Brighton I Middleton I Lost
9
17
Friday 08-Nov-2013 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Copthorne Squash Club VI Lost
4
19
Friday 08-Nov-2013 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Dunnings S and RC I Won
17
6
Friday 08-Nov-2013 19:20 Ladies Division I Corals Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Won
12
2
Friday 08-Nov-2013 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Bognor III Won
19
4
Friday 08-Nov-2013 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Bluecoat Sports Horsham III Lost
9
16
M
Saturday 09-Nov-2013 16:00 DIVISION TWO EAST Copthorne Squash Club II Horsham II Won
20
2
Sunday 10-Nov-2013 18:00 DIVISION TWO EAST Corals IV Lewes I Lost
9
17
Tuesday 12-Nov-2013 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC III Corals VII Won
17
4
Tuesday 12-Nov-2013 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II The West Worthing Club II Won
20
2
Tuesday 12-Nov-2013 19:30 Ladies Division I West Worthing Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Lost
5
9
Tuesday 12-Nov-2013 19:30 DIVISION ONE Chichester R and FC I Dolphin II Won
16
9
Tuesday 12-Nov-2013 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Copthorne Squash Club III Lost
0
0
W*
Tuesday 12-Nov-2013 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Midhurst II Won
20
1
Wednesday 13-Nov-2013 19:20 Ladies Division II Horsham Ladies I East Grinstead Ladies I Won
11
5
Wednesday 13-Nov-2013 19:20 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham IV Dolphin V Lost
7
17
M
Thursday 14-Nov-2013 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Crowborough II Won
17
10
Thursday 14-Nov-2013 19:20 PREMIER DIVISION Corals II University Squash I Lost
1
20
H*
Thursday 14-Nov-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Copthorne Squash Club V Won
19
5
Thursday 14-Nov-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington III Arun L.C. II Lost
4
19
Thursday 14-Nov-2013 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Crawley Squash Club I Won
17
7
Friday 15-Nov-2013 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Horsham I Won
17
8
Friday 15-Nov-2013 19:30 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Lancing I Won
18
7
U
Friday 15-Nov-2013 19:20 PREMIER DIVISION Brighton I Copthorne Squash Club I Won
20
0
Friday 15-Nov-2013 19:40 DIVISION ONE Weald I Corals III Won
17
6
Friday 15-Nov-2013 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Dolphin III Lost
2
20
H*
Friday 15-Nov-2013 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Chichester R and FC II Lost
8
16
U
Friday 15-Nov-2013 19:40 DIVISION ONE Midhurst I Cooden I Lost
10
16
Saturday 16-Nov-2013 14:00 Juniors Division 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 Lewes Juniors 1 Won
10
3
Saturday 16-Nov-2013 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Corals Juniors 1 Lost
2
12
Saturday 16-Nov-2013 00:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Crowborough Juniors 1 Won
12
1
Saturday 16-Nov-2013 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals VIII East Grinstead III Won
20
1
Saturday 16-Nov-2013 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 2 Crawley Juniors 1 Won
9
6
Saturday 16-Nov-2013 17:20 DIVISION TWO EAST Horsham II Lewes I Won
16
6
M
Sunday 17-Nov-2013 16:00 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC IV Weald IV Lost
4
18
Monday 18-Nov-2013 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Corals V Lost
7
17
Tuesday 19-Nov-2013 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC II Copthorne Squash Club III Lost
0
0
W*
Tuesday 19-Nov-2013 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Copthorne Squash Club VI Lost
9
16
U
Tuesday 19-Nov-2013 19:30 DIVISION ONE Chichester R and FC I David Lloyd I Won
17
8
Tuesday 19-Nov-2013 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Storrington II Lost
0
0
W*
Wednesday 20-Nov-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Littlehampton I Lost
7
19
U
Wednesday 20-Nov-2013 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Chichester R and FC II Lost
5
19
Wednesday 20-Nov-2013 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club II Copthorne Squash Club V Won
16
7
Thursday 21-Nov-2013 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Corals I Lost
4
17
Thursday 21-Nov-2013 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Crowborough II Lost
8
16
Thursday 21-Nov-2013 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Cooden I Won
20
1
Friday 22-Nov-2013 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I University Squash I Won
20
4
Friday 22-Nov-2013 19:20 DIVISION ONE Corals III Dolphin II Won
20
3
Friday 22-Nov-2013 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Bluecoat Sports Horsham IV Lost
9
15
U
Friday 22-Nov-2013 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Horsham III Lost
8
14
A*
Friday 22-Nov-2013 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor II Lancing I Lost
9
15
Friday 22-Nov-2013 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I The West Worthing Club V Won
16
9
Saturday 23-Nov-2013 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Copthorne Squash Club Juniors 2 Won
9
4
Saturday 23-Nov-2013 15:00 Juniors Division 5 Chichester Dunnings S And RC Juniors 4 Chichester R and FC Juniors 3 Lost
0
12
Saturday 23-Nov-2013 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 1 University Squash Juniors 1 Won
12
0
Saturday 23-Nov-2013 15:00 Juniors Division 5 Chichester Chichester R and FC Juniors 3 Crawley Juniors 2 Won
12
0
Saturday 23-Nov-2013 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 2 Corals Juniors 3 Lost
4
9
Saturday 23-Nov-2013 15:00 Juniors Division 5 Chichester Crawley Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 4 Lost
3
9
Sunday 24-Nov-2013 16:00 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC IV Crawley Squash Club III Won
17
10
U
Sunday 24-Nov-2013 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Weald II Won
16
6
Sunday 24-Nov-2013 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI East Grinstead II Won
20
-10
T*
Monday 25-Nov-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Middleton IV Lost
5
17
Monday 25-Nov-2013 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Horsham I Won
17
8
Monday 25-Nov-2013 19:20 DIVISION THREE EAST Crowborough I Dunnings S and RC II Won
18
6
Tuesday 26-Nov-2013 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II The West Worthing Club III Won
15
6
Tuesday 26-Nov-2013 19:30 DIVISION ONE Chichester R and FC I Weald I Won
20
5
Tuesday 26-Nov-2013 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Copthorne Squash Club II Lost
9
17
Thursday 28-Nov-2013 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Burgess Hill I Lost
7
15
Thursday 28-Nov-2013 19:20 PREMIER DIVISION Corals II The West Worthing Club I Lost
5
17
Thursday 28-Nov-2013 19:50 PREMIER DIVISION University Squash I Corals I Lost
4
17
Friday 29-Nov-2013 19:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club VI Corals VIII Won
17
5
Friday 29-Nov-2013 19:20 Ladies Division I Dunnings S and RC Ladies I Chichester R and FC Ladies I Won
12
1
Friday 29-Nov-2013 19:30 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Middleton III Won
16
7
M
Friday 29-Nov-2013 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Corals IV Lost
6
19
M
Friday 29-Nov-2013 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV East Grinstead III Won
16
8
Friday 29-Nov-2013 19:30 Ladies Division II Corals Ladies II Dunnings S and RC Ladies II Won
12
2
Friday 29-Nov-2013 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II David Lloyd II Won
20
1
U
Friday 29-Nov-2013 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Bluecoat Sports Horsham III Lost
7
16
Friday 29-Nov-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Bognor III Won
18
10
Saturday 30-Nov-2013 14:00 Juniors Division 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 West Worthing Juniors 1 Won
12
0
Saturday 30-Nov-2013 00:00 Juniors Division 4 Dunnings S And RC Juniors 3 West Worthing Juniors 3 Won
12
0
Saturday 30-Nov-2013 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Lewes Juniors 1 Won
12
2
Saturday 30-Nov-2013 14:00 Juniors Division 3 Crowborough Juniors 1 Crawley Juniors 1 Lost
3
12
Saturday 30-Nov-2013 14:00 Juniors Division 6 Chichester Chichester R and FC Juniors 4 Copthorne Squash Club Juniors 4 Lost
1
12
Saturday 30-Nov-2013 14:00 Juniors Division 6 Chichester Chichester R and FC Juniors 4 Crawley Juniors 3 Won
12
4
Saturday 30-Nov-2013 14:00 Juniors Division 6 Chichester Crawley Juniors 3 Copthorne Squash Club Juniors 4 Lost
0
12
Monday 02-Dec-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Midhurst III Won
20
-10
T*
Monday 02-Dec-2013 19:30 DIVISION ONE Dolphin II East Grinstead I Won
15
6
Tuesday 03-Dec-2013 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC II Cooden II Won
19
3
Tuesday 03-Dec-2013 19:15 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club II Crawley Squash Club I Won
20
2
Tuesday 03-Dec-2013 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Lewes II Lost
9
17
Tuesday 03-Dec-2013 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III East Grinstead III Won
16
9
Wednesday 04-Dec-2013 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Bognor II Lost
0
20
H
Thursday 05-Dec-2013 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Weald III Won
17
8
Thursday 05-Dec-2013 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Middleton I Won
15
9
Thursday 05-Dec-2013 19:50 PREMIER DIVISION University Squash I Copthorne Squash Club I Lost
9
14
Thursday 05-Dec-2013 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Arun L.C. I Won
18
10
U
Thursday 05-Dec-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Copthorne Squash Club IV Won
17
6
Thursday 05-Dec-2013 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Dunnings S and RC IV Won
20
4
U
Thursday 05-Dec-2013 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Storrington III Won
20
1
Friday 06-Dec-2013 19:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III Corals VI Lost
0
0
W*
Friday 06-Dec-2013 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Midhurst I Won
19
6
Friday 06-Dec-2013 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Brighton I Won
19
4
M
Friday 06-Dec-2013 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Midhurst III Won
20
0
Friday 06-Dec-2013 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I The West Worthing Club III Won
20
3
M
Saturday 07-Dec-2013 14:00 Juniors Division 2 Copthorne Squash Club Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 07-Dec-2013 14:00 Juniors Division 2 Corals Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Won
11
5
Saturday 07-Dec-2013 15:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 1 West Worthing Juniors 2 Lost
6
10
Monday 09-Dec-2013 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Lancing I Won
16
7
U
Monday 09-Dec-2013 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Weald I Won
17
7
Tuesday 10-Dec-2013 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies II East Grinstead Ladies I Lost
1
12
Tuesday 10-Dec-2013 19:30 DIVISION ONE Chichester R and FC I Dunnings S and RC I Won
19
8
Tuesday 10-Dec-2013 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Storrington I Won
18
5
Tuesday 10-Dec-2013 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Dolphin V Won
17
3
U
Wednesday 11-Dec-2013 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Corals VII Won
15
7
Wednesday 11-Dec-2013 19:20 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham IV Dunnings S and RC IV Lost
9
14
Thursday 12-Dec-2013 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Midhurst II Won
18
3
M
Thursday 12-Dec-2013 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III East Grinstead II Won
18
6
Thursday 12-Dec-2013 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Copthorne Squash Club II Won
18
6
M
Thursday 12-Dec-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington III The West Worthing Club VI Lost
7
16
H*
Friday 13-Dec-2013 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Crawley Squash Club II Won
16
9
Friday 13-Dec-2013 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Brighton Rackets I Lost
8
18
U
Friday 13-Dec-2013 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Corals III Won
20
4
Friday 13-Dec-2013 19:30 Ladies Division II Corals Ladies II Crawley Squash Club Ladies I Won
12
0
Friday 13-Dec-2013 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Corals II Won
18
7
Friday 13-Dec-2013 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Middleton IV Won
17
9
U
Friday 13-Dec-2013 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Bluecoat Sports Horsham II Lost
8
16
Saturday 14-Dec-2013 14:00 Juniors Division 2 Copthorne Squash Club Juniors 2 Corals Juniors 2 Lost
4
9
Saturday 14-Dec-2013 00:00 Juniors Division 4 West Worthing Juniors 3 Corals Juniors 3 Lost
3
9
Saturday 14-Dec-2013 14:30 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 West Worthing Juniors 1 Won
12
0
Tuesday 17-Dec-2013 19:15 DIVISION ONE Cooden I Corals III Won
14
8
M
Tuesday 17-Dec-2013 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC II Arun L.C. II Won
17
5
Wednesday 18-Dec-2013 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Dunnings S and RC III Lost
7
16
Wednesday 18-Dec-2013 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Copthorne Squash Club IV Won
20
2
Thursday 19-Dec-2013 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Horsham I Won
18
6
Thursday 19-Dec-2013 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington II Bognor II Lost
0
0
W*
Thursday 19-Dec-2013 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club I Midhurst II Won
20
-10
T*
Friday 20-Dec-2013 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Littlehampton I Lost
3
20
Saturday 04-Jan-2014 14:00 Juniors Division 1 West Worthing Juniors 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 Lost
2
12
Saturday 04-Jan-2014 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals VIII Copthorne Squash Club VI Won
19
6
Saturday 04-Jan-2014 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
12
1
Sunday 05-Jan-2014 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I East Grinstead I Lost
10
15
Sunday 05-Jan-2014 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Corals IV Won
18
9
Monday 06-Jan-2014 19:15 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club II The West Worthing Club III Won
20
1
Monday 06-Jan-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Bluecoat Sports Horsham III Lost
8
16
Monday 06-Jan-2014 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Chichester R and FC I Won
20
3
M
Monday 06-Jan-2014 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Brighton II Won
18
5
Tuesday 07-Jan-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC III Crawley Squash Club II Won
20
4
Tuesday 07-Jan-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Arun L.C. II Won
20
3
A*
Tuesday 07-Jan-2014 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Corals Ladies II Lost
3
10
Tuesday 07-Jan-2014 19:30 DIVISION TWO WEST Storrington I Bluecoat Sports Horsham I Lost
8
18
Wednesday 08-Jan-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Corals IV Lost
9
15
Wednesday 08-Jan-2014 19:20 Ladies Division II Horsham Ladies I Dunnings S and RC Ladies II Won
12
2
Wednesday 08-Jan-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham IV Copthorne Squash Club VI Lost
4
18
U
Thursday 09-Jan-2014 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Cooden II Won
20
3
Thursday 09-Jan-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I Dunnings S and RC I Lost
8
19
Thursday 09-Jan-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Corals I Lost
6
20
Thursday 09-Jan-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington III Bognor III Lost
8
17
Friday 10-Jan-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club V Copthorne Squash Club IV Lost
6
18
Friday 10-Jan-2014 19:20 Ladies Division I Dunnings S and RC Ladies I West Worthing Ladies I Won
9
3
Friday 10-Jan-2014 19:30 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV The West Worthing Club V Won
20
0
Friday 10-Jan-2014 19:20 PREMIER DIVISION Brighton I Horsham I Lost
4
17
M
Friday 10-Jan-2014 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Crawley Squash Club III Won
14
7
Friday 10-Jan-2014 19:30 Ladies Division I Corals Ladies I Chichester R and FC Ladies I Won
9
3
Friday 10-Jan-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Midhurst III Lost
8
16
Friday 10-Jan-2014 19:40 DIVISION ONE Midhurst I David Lloyd I Lost
4
20
Friday 10-Jan-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Middleton II Lost
3
20
Friday 10-Jan-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Bognor II Lost
8
15
Saturday 11-Jan-2014 16:00 DIVISION TWO EAST Copthorne Squash Club II Lewes I Won
18
7
Saturday 11-Jan-2014 14:00 Juniors Division 6 Crawley Copthorne Squash Club Juniors 4 Chichester R and FC Juniors 4 Won
12
2
Saturday 11-Jan-2014 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 University Squash Juniors 1 Won
12
0
Saturday 11-Jan-2014 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Crawley Juniors 1 Won
10
3
Saturday 11-Jan-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Dunnings S and RC III Won
16
8
Saturday 11-Jan-2014 14:00 Juniors Division 2 Corals Juniors 2 Copthorne Squash Club Juniors 2 Won
12
4
Saturday 11-Jan-2014 14:00 Juniors Division 3 Crowborough Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 2 Won
12
0
Saturday 11-Jan-2014 14:00 Juniors Division 6 Crawley Crawley Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 4 Lost
5
10
Saturday 11-Jan-2014 00:00 Juniors Division 6 Crawley Crawley Juniors 3 Copthorne Squash Club Juniors 4 Lost
0
12
Sunday 12-Jan-2014 18:00 DIVISION TWO EAST Corals IV Horsham II Won
20
6
Tuesday 14-Jan-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC II Crowborough I Won
17
8
Tuesday 14-Jan-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Bluecoat Sports Horsham IV Won
17
6
M
Tuesday 14-Jan-2014 19:15 DIVISION ONE Cooden I Midhurst I Lost
8
16
Tuesday 14-Jan-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC II Horsham III Won
20
2
Tuesday 14-Jan-2014 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Dolphin III Lost
7
19
Tuesday 14-Jan-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Middleton III Lost
6
18
Wednesday 15-Jan-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Corals V Lost
8
18
Wednesday 15-Jan-2014 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club II Corals VII Lost
9
14
Thursday 16-Jan-2014 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Middleton I Won
14
6
M
Thursday 16-Jan-2014 19:50 PREMIER DIVISION University Squash I Corals II Lost
5
20
Thursday 16-Jan-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Bognor II Lost
6
14
H*
Thursday 16-Jan-2014 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I The West Worthing Club VI Won
17
8
Friday 17-Jan-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club V Burgess Hill I Lost
11
15
M
Friday 17-Jan-2014 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Dolphin I Won
19
5
Friday 17-Jan-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Horsham II Won
18
7
U
Friday 17-Jan-2014 19:20 DIVISION ONE Corals III Cooden I Won
20
3
Saturday 18-Jan-2014 16:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club VI Weald IV Won
15
7
Saturday 18-Jan-2014 14:00 Juniors Division 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 Corals Juniors 1 Lost
3
11
Saturday 18-Jan-2014 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Lewes Juniors 1 Lost
5
10
Saturday 18-Jan-2014 14:00 Juniors Division 4 West Worthing Juniors 3 Dunnings S And RC Juniors 3 Lost
0
12
Saturday 18-Jan-2014 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals VIII Dunnings S and RC IV Won
20
1
M
Saturday 18-Jan-2014 14:00 Juniors Division 4 Corals Juniors 3 Lewes Juniors 2 Won
10
6
Saturday 18-Jan-2014 14:00 Juniors Division 2 University Squash Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
5
11
Sunday 19-Jan-2014 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Chichester R and FC I Won
19
5
M
Monday 20-Jan-2014 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II Crawley Squash Club I Lost
3
20
Tuesday 21-Jan-2014 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Middleton III Lost
2
20
Tuesday 21-Jan-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Brighton II Won
15
9
Tuesday 21-Jan-2014 19:30 DIVISION TWO WEST Storrington I The West Worthing Club II Lost
4
20
Tuesday 21-Jan-2014 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Bognor I Lost
8
15
Wednesday 22-Jan-2014 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club II Crowborough II Won
14
8
Thursday 23-Jan-2014 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Burgess Hill I Lost
5
20
Thursday 23-Jan-2014 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Dolphin II Won
14
11
Friday 24-Jan-2014 19:00 Ladies Division II Copthorne Ladies I East Grinstead Ladies I Won
9
4
Friday 24-Jan-2014 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I Brighton I Won
20
2
Friday 24-Jan-2014 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Corals I Lost
4
19
Friday 24-Jan-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I Midhurst I Won
19
4
Friday 24-Jan-2014 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Cooden I Won
18
7
Friday 24-Jan-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Horsham II Copthorne Squash Club II Lost
3
20
Friday 24-Jan-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Lewes II Won
14
7
M
Friday 24-Jan-2014 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Chichester R and FC II Lost
5
17
U
Friday 24-Jan-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Bluecoat Sports Horsham III Won
14
10
Friday 24-Jan-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Storrington III Won
20
2
Saturday 25-Jan-2014 14:00 Juniors Division 5 Dunnings Copthorne Squash Club Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 3 Won
12
0
Saturday 25-Jan-2014 14:00 Juniors Division 5 Dunnings Copthorne Squash Club Juniors 3 Dunnings S And RC Juniors 4 Won
12
0
Saturday 25-Jan-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Copthorne Squash Club V Lost
6
15
Saturday 25-Jan-2014 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 1 Corals Juniors 2 Lost
4
9
Saturday 25-Jan-2014 14:00 Juniors Division 5 Dunnings Chichester R and FC Juniors 3 Dunnings S And RC Juniors 4 Lost
1
12
Monday 27-Jan-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Crowborough I Corals VI Won
18
4
Monday 27-Jan-2014 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Littlehampton I Lost
4
17
Tuesday 28-Jan-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC III Copthorne Squash Club IV Won
20
0
Tuesday 28-Jan-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Brighton Rackets I Lost
7
16
Wednesday 29-Jan-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Copthorne Squash Club V Won
17
6
Wednesday 29-Jan-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham IV Lewes II Lost
8
16
Thursday 30-Jan-2014 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I University Squash I Won
14
8
M
Thursday 30-Jan-2014 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Bluecoat Sports Horsham I Won
16
8
Thursday 30-Jan-2014 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Corals VII Won
20
5
M
Thursday 30-Jan-2014 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Corals III Won
16
8
Thursday 30-Jan-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Weald III Won
20
5
Thursday 30-Jan-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington III Bluecoat Sports Horsham III Won
14
9
Friday 31-Jan-2014 19:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club VI East Grinstead III Lost
7
20
U
Friday 31-Jan-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Midhurst III Won
19
4
M
Friday 31-Jan-2014 19:20 PREMIER DIVISION Brighton I Corals II Lost
3
20
Friday 31-Jan-2014 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Weald I Won
17
5
Friday 31-Jan-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III The West Worthing Club VI Lost
9
16
Saturday 01-Feb-2014 14:00 Juniors Division 2 Copthorne Squash Club Juniors 2 University Squash Juniors 1 Won
12
0
Saturday 01-Feb-2014 14:00 Juniors Division 4 Dunnings S And RC Juniors 3 Corals Juniors 3 Lost
4
11
Saturday 01-Feb-2014 14:00 Juniors Division 4 West Worthing Juniors 3 Lewes Juniors 2 Won
12
1
Saturday 01-Feb-2014 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals VIII Weald IV Won
18
5
Saturday 01-Feb-2014 17:20 DIVISION TWO EAST Horsham II Corals V Lost
1
20
Saturday 01-Feb-2014 14:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies I Corals Ladies II Lost
1
12
Saturday 01-Feb-2014 15:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 2 Lost
0
12
Sunday 02-Feb-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club V Dolphin IV Lost
7
17
Sunday 02-Feb-2014 18:00 DIVISION TWO EAST Corals IV Brighton II Won
16
8
Sunday 02-Feb-2014 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Dunnings S and RC II Won
20
2
Tuesday 04-Feb-2014 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Arun L.C. I Lost
8
16
Tuesday 04-Feb-2014 00:00 Ladies Division I Chichester R and FC Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Won
9
3
Tuesday 04-Feb-2014 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Horsham Ladies I Won
12
-6
T*
Tuesday 04-Feb-2014 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Corals VIII Lost
6
18
Wednesday 05-Feb-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Weald III Lost
7
14
Thursday 06-Feb-2014 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Middleton II Lost
8
14
Thursday 06-Feb-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Brighton I Won
20
0
Thursday 06-Feb-2014 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I David Lloyd I Won
17
9
Thursday 06-Feb-2014 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club I Bognor I Lost
5
19
Friday 07-Feb-2014 19:00 Ladies Division II Copthorne Ladies I Crawley Squash Club Ladies I Won
12
3
Friday 07-Feb-2014 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Copthorne Squash Club I Won
15
6
Friday 07-Feb-2014 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Horsham III Won
20
-10
T*
Friday 07-Feb-2014 19:40 DIVISION ONE Midhurst I Dunnings S and RC I Won
16
8
M
Friday 07-Feb-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Chichester R and FC II Lost
4
17
A*
Friday 07-Feb-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Midhurst III Won
20
-10
T*
Saturday 08-Feb-2014 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 West Worthing Juniors 1 Won
12
0
Saturday 08-Feb-2014 14:30 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 Lost
0
12
Sunday 09-Feb-2014 17:00 DIVISION THREE WEST Middleton III The West Worthing Club IV Lost
-10
20
D*
Sunday 09-Feb-2014 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Lewes I Won
18
6
Monday 10-Feb-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Corals VII Won
19
9
Monday 10-Feb-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Crowborough I David Lloyd II Won
20
1
Monday 10-Feb-2014 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Copthorne Squash Club II Lost
6
17
Tuesday 11-Feb-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Dunnings S and RC IV Lost
7
18
U
Tuesday 11-Feb-2014 19:15 DIVISION ONE Cooden I Dolphin II Won
17
7
M
Tuesday 11-Feb-2014 19:30 DIVISION ONE Chichester R and FC I Corals III Won
14
8
Tuesday 11-Feb-2014 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Dunnings S and RC II Lost
7
16
Tuesday 11-Feb-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Midhurst III Lost
6
20
U
Wednesday 12-Feb-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV The West Worthing Club VI Won
20
5
U
Thursday 13-Feb-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Brighton II Lost
8
17
Thursday 13-Feb-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Weald IV Won
15
7
Thursday 13-Feb-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Arun L.C. II Won
18
6
Thursday 13-Feb-2014 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club I The West Worthing Club II Lost
0
20
Saturday 15-Feb-2014 12:00 Juniors Division 2 Copthorne Squash Club Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Won
10
4
Saturday 15-Feb-2014 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 2 West Worthing Juniors 2 Won
12
3
Saturday 15-Feb-2014 15:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 1 Crowborough Juniors 1
Sunday 16-Feb-2014 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I David Lloyd I Won
16
9
Sunday 16-Feb-2014 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Brighton Rackets I Won
17
6
Sunday 16-Feb-2014 17:20 PREMIER DIVISION Horsham I The West Worthing Club I Lost
7
19
Monday 17-Feb-2014 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Middleton I Won
16
9
Tuesday 18-Feb-2014 19:15 DIVISION ONE Cooden I Weald I Lost
8
16
Tuesday 18-Feb-2014 19:30 DIVISION TWO WEST Storrington I The West Worthing Club III Lost
7
17
Tuesday 18-Feb-2014 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Dunnings S and RC IV Won
18
4
U
Wednesday 19-Feb-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Burgess Hill I Won
17
11
Thursday 20-Feb-2014 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Brighton I Won
17
4
Thursday 20-Feb-2014 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Crawley Squash Club II Won
20
3
Thursday 20-Feb-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Middleton I Lost
9
17
Thursday 20-Feb-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Bluecoat Sports Horsham II Lost
7
15
U
Thursday 20-Feb-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Corals VIII Lost
6
19
Friday 21-Feb-2014 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Corals VI Won
16
8
Friday 21-Feb-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Horsham II Weald II Won
17
4
Friday 21-Feb-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Weald IV Lost
3
19
Friday 21-Feb-2014 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II Storrington I Lost
5
19
Friday 21-Feb-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor II Middleton III Won
14
9
A*
Friday 21-Feb-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I The West Worthing Club IV Lost
1
20
Saturday 22-Feb-2014 16:00 DIVISION TWO EAST Copthorne Squash Club II Corals V Won
18
4
M
Monday 24-Feb-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Bognor III Won
20
2
Monday 24-Feb-2014 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Dunnings S and RC I Won
16
6
Tuesday 25-Feb-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC III Weald III Won
16
7
Tuesday 25-Feb-2014 19:30 Ladies Division I West Worthing Ladies I Corals Ladies I Lost
7
9
Tuesday 25-Feb-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC II Littlehampton I Won
18
4
U
Tuesday 25-Feb-2014 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Crowborough I Lost
3
20
Tuesday 25-Feb-2014 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Middleton II Lost
8
15
Wednesday 26-Feb-2014 19:20 Ladies Division II Horsham Ladies I Copthorne Ladies I Lost
4
9
Thursday 27-Feb-2014 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Bognor I Won
16
8
Thursday 27-Feb-2014 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III David Lloyd II Won
20
2
Thursday 27-Feb-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I Chichester R and FC I Won
19
6
Thursday 27-Feb-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Middleton IV Won
19
4
Friday 28-Feb-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Corals VII Won
19
5
Friday 28-Feb-2014 19:20 Ladies Division I Dunnings S and RC Ladies I Corals Ladies I Lost
2
12
Friday 28-Feb-2014 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Corals II Won
16
6
Friday 28-Feb-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Copthorne Squash Club II Lost
9
14
M
Friday 28-Feb-2014 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Dolphin I Won
19
7
Friday 28-Feb-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Crawley Squash Club III Lost
5
20
Friday 28-Feb-2014 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Storrington III Lost
9
18
M
Friday 28-Feb-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor II The West Worthing Club V Won
15
7
Friday 28-Feb-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Horsham III Won
19
5
Saturday 01-Mar-2014 12:00 Juniors Division 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
12
3
Saturday 01-Mar-2014 14:00 Juniors Division 3 Crowborough Juniors 1 West Worthing Juniors 2 Won
12
0
Saturday 01-Mar-2014 14:00 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 Corals Juniors 1 Lost
1
12
Sunday 02-Mar-2014 18:00 DIVISION TWO EAST Corals IV Brighton Rackets I Won
16
8
Monday 03-Mar-2014 19:15 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club II Middleton II Lost
9
17
Tuesday 04-Mar-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC III Copthorne Squash Club V Won
20
3
Tuesday 04-Mar-2014 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Bluecoat Sports Horsham II Lost
7
17
Tuesday 04-Mar-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC II Middleton IV Won
20
-10
T*
Wednesday 05-Mar-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham IV Corals VIII Lost
5
20
Wednesday 05-Mar-2014 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club II Weald III Won
18
8
Thursday 06-Mar-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II Crawley Squash Club I Won
20
-10
T*
Thursday 06-Mar-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Copthorne Squash Club I Won
20
3
Thursday 06-Mar-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington III Horsham III Won
14
6
Thursday 06-Mar-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Midhurst III Won
20
-10
T*
Friday 07-Mar-2014 19:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club VI Dolphin V Won
18
8
M
Friday 07-Mar-2014 19:00 Ladies Division II Copthorne Ladies I Dunnings S and RC Ladies II Won
9
4
Friday 07-Mar-2014 19:20 PREMIER DIVISION Brighton I Dolphin I Won
14
6
M
Friday 07-Mar-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I East Grinstead I Lost
7
15
Friday 07-Mar-2014 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Chichester R and FC I Won
16
9
M
Friday 07-Mar-2014 19:20 DIVISION ONE Corals III Midhurst I Won
15
8
Friday 07-Mar-2014 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I University Squash I Won
17
5
Friday 07-Mar-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor II The West Worthing Club IV Won
17
11
Friday 07-Mar-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II The West Worthing Club VI Won
20
4
U
Saturday 08-Mar-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Burgess Hill I Lost
9
15
Saturday 08-Mar-2014 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Corals Juniors 2 Won
11
4
Saturday 08-Mar-2014 00:00 Juniors Division 4 Corals Juniors 3 West Worthing Juniors 3 Won
12
0
Saturday 08-Mar-2014 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 1 Copthorne Squash Club Juniors 2 Won
10
3
Saturday 08-Mar-2014 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 3 Lost
5
10
Saturday 08-Mar-2014 14:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies I East Grinstead Ladies I Lost
1
12
Sunday 09-Mar-2014 16:00 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC IV Lewes II Won
15
7
Tuesday 11-Mar-2014 19:15 DIVISION ONE Cooden I Dunnings S and RC I Won
20
5
Tuesday 11-Mar-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC II The West Worthing Club VI Won
17
5
U
Tuesday 11-Mar-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Weald II Won
18
3
Wednesday 12-Mar-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Storrington III Won
17
6
Thursday 13-Mar-2014 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Dunnings S and RC III Won
18
7
Thursday 13-Mar-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Copthorne Squash Club IV Won
20
0
Thursday 13-Mar-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Dolphin I Won
20
-10
T*
Thursday 13-Mar-2014 19:50 PREMIER DIVISION University Squash I Middleton I Won
20
1
M
Thursday 13-Mar-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Littlehampton I Won
20
1
Thursday 13-Mar-2014 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club I Bluecoat Sports Horsham I Lost
6
19
Friday 14-Mar-2014 19:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club VI Crawley Squash Club III Lost
7
16
Friday 14-Mar-2014 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies II Corals Ladies II Lost
4
12
Friday 14-Mar-2014 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Cooden II Won
14
9
Friday 14-Mar-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Bognor III Lost
8
15
Friday 14-Mar-2014 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II The West Worthing Club III Lost
1
20
Friday 14-Mar-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Lancing I Won
20
2
M
Saturday 15-Mar-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Crowborough II Won
18
7
Saturday 15-Mar-2014 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 West Worthing Juniors 1 Won
12
0
Saturday 15-Mar-2014 14:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies I Horsham Ladies I Lost
5
9
Sunday 16-Mar-2014 16:00 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC IV East Grinstead III Won
14
8
Monday 17-Mar-2014 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Midhurst I Won
17
9
Monday 17-Mar-2014 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Weald II Lost
9
16
Tuesday 18-Mar-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Crawley Squash Club III Lost
0
20
Tuesday 18-Mar-2014 00:00 Ladies Division I Chichester R and FC Ladies I West Worthing Ladies I Won
9
4
Tuesday 18-Mar-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Horsham II Won
20
3
Wednesday 19-Mar-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham IV Weald IV Lost
2
20
Wednesday 19-Mar-2014 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club II Copthorne Squash Club IV Lost
9
15
A*
Thursday 20-Mar-2014 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I The West Worthing Club I Lost
7
15
Thursday 20-Mar-2014 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Crowborough I Lost
4
20
Thursday 20-Mar-2014 19:50 PREMIER DIVISION University Squash I Brighton I Lost
7
17
Friday 21-Mar-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II Storrington I Won
20
0
Friday 21-Mar-2014 19:30 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Bluecoat Sports Horsham II Won
18
6
Friday 21-Mar-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Copthorne Squash Club V Won
16
8
Friday 21-Mar-2014 19:20 DIVISION ONE Corals III Weald I Lost
10
18
Friday 21-Mar-2014 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Dunnings S and RC II Lost
8
17
Friday 21-Mar-2014 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Corals I Lost
3
18
Friday 21-Mar-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Littlehampton I Lost
9
15
Friday 21-Mar-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Chichester R and FC II Won
15
6
U
Saturday 22-Mar-2014 16:00 DIVISION TWO EAST Copthorne Squash Club II Weald II Won
16
9
Saturday 22-Mar-2014 14:00 Juniors Division 2 University Squash Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 2 Lost
5
9
Sunday 23-Mar-2014 16:00 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC IV Copthorne Squash Club VI Lost
4
17
Monday 24-Mar-2014 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I University Squash I Won
17
4
Tuesday 25-Mar-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Weald IV Lost
3
18
Tuesday 25-Mar-2014 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I The West Worthing Club II Lost
3
20
Tuesday 25-Mar-2014 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Lewes II Lost
9
14
Thursday 27-Mar-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Dolphin IV Lost
8
14
Thursday 27-Mar-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Horsham I Lost
6
14
M
Thursday 27-Mar-2014 19:50 PREMIER DIVISION University Squash I The West Worthing Club I Lost
3
20
U
Thursday 27-Mar-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Corals VII Lost
7
15
Thursday 27-Mar-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Horsham III Won
20
3
Friday 28-Mar-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Crowborough II Lost
3
20
Friday 28-Mar-2014 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I Corals I Lost
5
17
Friday 28-Mar-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I Dolphin II Lost
7
17
Friday 28-Mar-2014 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Corals VI Lost
4
20
Friday 28-Mar-2014 19:30 Ladies Division II Corals Ladies II Copthorne Ladies I Won
12
-6
T*
Friday 28-Mar-2014 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II East Grinstead II Won
18
5
Friday 28-Mar-2014 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Middleton IV Lost
10
17
Friday 28-Mar-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Midhurst II Won
20
-10
T*
Saturday 29-Mar-2014 16:00 DIVISION TWO EAST Copthorne Squash Club II Corals IV Won
20
0
A*
Saturday 29-Mar-2014 14:00 Juniors Division 1 West Worthing Juniors 1 Lewes Juniors 1 Lost
3
11
Saturday 29-Mar-2014 14:00 Juniors Division 2 University Squash Juniors 1 Corals Juniors 2 Lost
3
11
Tuesday 01-Apr-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC II Dolphin III Won
18
6
Tuesday 01-Apr-2014 19:30 DIVISION ONE Chichester R and FC I East Grinstead I Won
16
10
Tuesday 01-Apr-2014 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Dunnings S and RC Ladies II Won
12
2
Tuesday 01-Apr-2014 19:30 DIVISION TWO WEST Storrington I Crawley Squash Club I Won
15
9
Tuesday 01-Apr-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Bognor II Won
19
6
Wednesday 02-Apr-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Lewes I Lost
9
20
Wednesday 02-Apr-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham IV East Grinstead III Lost
7
17
Thursday 03-Apr-2014 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Corals II Won
16
8
Thursday 03-Apr-2014 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Midhurst I Won
20
5
Thursday 03-Apr-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington III Chichester R and FC II Lost
4
19
Friday 04-Apr-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club V Crawley Squash Club II Won
20
2
Friday 04-Apr-2014 19:20 PREMIER DIVISION Brighton I The West Worthing Club I Lost
1
20
Friday 04-Apr-2014 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Dunnings S and RC IV Won
20
1
M
Friday 04-Apr-2014 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Dolphin II Won
18
5
A*
Friday 04-Apr-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I The West Worthing Club IV Lost
6
17
Friday 04-Apr-2014 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III The West Worthing Club VI Won
17
8
Friday 04-Apr-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Arun L.C. II Won
16
10
Saturday 05-Apr-2014 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals VIII Dolphin V Won
17
6
U
Sunday 06-Apr-2014 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Corals III Won
20
4
Monday 07-Apr-2014 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Copthorne Squash Club I Lost
7
17
Tuesday 08-Apr-2014 19:30 DIVISION ONE Chichester R and FC I Cooden I Lost
6
19
Tuesday 08-Apr-2014 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Corals VI Won
20
-10
T*
Wednesday 09-Apr-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Dunnings S and RC III Won
17
9
Thursday 10-Apr-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals I University Squash I Won
20
2
Thursday 10-Apr-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I The West Worthing Club V Won
20
4
Thursday 10-Apr-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Copthorne Squash Club VI Won
17
6
Thursday 10-Apr-2014 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club I The West Worthing Club III Won
16
9
Friday 11-Apr-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Dolphin IV Lost
7
16
Friday 11-Apr-2014 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Middleton I Won
20
3
Friday 11-Apr-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Corals V Lost
7
19
Friday 11-Apr-2014 19:30 Ladies Division II Corals Ladies II Horsham Ladies I Won
12
-6
T*
Friday 11-Apr-2014 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Storrington III Won
14
10
Friday 11-Apr-2014 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II Bluecoat Sports Horsham I Lost
1
20
Friday 11-Apr-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Middleton III Won
18
4
M
Saturday 12-Apr-2014 14:00 Juniors Division 6 Copthorne Copthorne Squash Club Juniors 4 Crawley Juniors 3 Lost
0
0
*
Saturday 12-Apr-2014 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 2 Won
9
6
Saturday 12-Apr-2014 14:00 Juniors Division 6 Copthorne Chichester R and FC Juniors 4 Copthorne Squash Club Juniors 4
Saturday 12-Apr-2014 14:00 Juniors Division 6 Crawley Chichester R and FC Juniors 4 Crawley Juniors 3
Sunday 13-Apr-2014 16:00 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC IV Bluecoat Sports Horsham IV Won
15
7
Monday 14-Apr-2014 19:15 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club II Bognor I Won
20
2
Monday 14-Apr-2014 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Corals III Won
18
6
Monday 14-Apr-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Crowborough I Cooden II Won
15
8
Monday 14-Apr-2014 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Horsham II Won
20
-10
T*
Tuesday 15-Apr-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC II David Lloyd II Won
14
7
Tuesday 15-Apr-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Bognor III Won
19
4
Tuesday 15-Apr-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V East Grinstead III Lost
6
18
Tuesday 15-Apr-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC II Bluecoat Sports Horsham III Lost
6
15
Wednesday 16-Apr-2014 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club II Burgess Hill I Won
20
-10
T*
Thursday 17-Apr-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II Midhurst II Won
20
0
Thursday 24-Apr-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Dunnings S and RC III Won
20
5
Thursday 24-Apr-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Dolphin V Won
20
-10
T*
Friday 25-Apr-2014 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies II Crawley Squash Club Ladies I Won
12
-6
T*
Friday 25-Apr-2014 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I Horsham I Lost
12
15
Friday 25-Apr-2014 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II East Grinstead II Won
14
7
M
Friday 25-Apr-2014 19:20 DIVISION ONE Corals III David Lloyd I Won
19
7
M
Friday 25-Apr-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Middleton IV Lost
6
17
M
Friday 25-Apr-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Corals VIII Lost
8
15
Friday 25-Apr-2014 19:40 DIVISION ONE Midhurst I Chichester R and FC I Lost
10
18
Friday 25-Apr-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Littlehampton I Lost
6
18
Saturday 26-Apr-2014 14:00 Juniors Division 5 Copthorne Dunnings S And RC Juniors 4 Copthorne Squash Club Juniors 3 Lost
5
9
Saturday 26-Apr-2014 14:00 Juniors Division 5 Copthorne Dunnings S And RC Juniors 4 Crawley Juniors 2 Won
12
0
Saturday 26-Apr-2014 14:00 Juniors Division 5 Copthorne Crawley Juniors 2 Copthorne Squash Club Juniors 3 Lost
1
12
Sunday 27-Apr-2014 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Dolphin III Lost
-10
20
D*
Monday 28-Apr-2014 19:15 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club II Midhurst II Won
20
0
Monday 28-Apr-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Storrington III Won
14
8
Monday 28-Apr-2014 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Corals I Won
15
8
Tuesday 29-Apr-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Lancing I Lost
8
14
Tuesday 29-Apr-2014 19:15 DIVISION ONE Cooden I East Grinstead I Won
20
6
Tuesday 29-Apr-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Corals IV Won
17
8
Tuesday 29-Apr-2014 19:30 DIVISION TWO WEST Storrington I Bognor I Won
17
8
A*
Tuesday 29-Apr-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Arun L.C. I Lost
-10
20
D*
Wednesday 30-Apr-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Dolphin IV Lost
6
17
  Infringement Key

D
T
H
A
B
C
W
*

Home Team Default
Away Team Default
Home Team Infringements
Away Team Infringements
Both Teams have Infringements
Card not Received
One of the Clubs has withdrawn from the League
League Organiser Adjustments have been made to this result

[Main]